-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Xiaomi |
| Uyumlu Modeller | Redmi 4A, Redmi 4, Redmi 4 Prime, Mi Mix, Mi Note 2, Mi 5S Plus, Mi 5S, Redmi Note 4, Redmi Pro, Redmi 3X, Redmi 3S Prime, Redmi 3S, Redmi 3 Pro, Mi 5, Mi Max, Mi 4S, Redmi Note 3, Redmi 3, Redmi Note Prime, Mi Pad 2, Redmi Note 3 (Mediatek), Redmi Note 2, Mi 4i, Mi Note, Redmi 2, Mi 4 Lte, Mi 4, Mi 5 Pro, Redmi 4X |
| Stok Kodu | VR-17897 |
| Barkod | 6954176814944 |
| Uyumlu Modeller | Xiaomi - Redmi 4A, Xiaomi - Redmi 4, Xiaomi - Redmi 4 Prime, Xiaomi - Mi Mix, Xiaomi - Mi Note 2, Xiaomi - Mi 5S Plus, Xiaomi - Redmi Note 4, Xiaomi - Redmi Pro, Xiaomi - Redmi 3X, Xiaomi - Redmi 3S Prime, Xiaomi - Redmi 3S, Xiaomi - Redmi 3 Pro, Xiaomi - Mi 5, Xiaomi - Mi Max, Xiaomi - Mi 4S, Xiaomi - Mi 5S, Xiaomi - Redmi Note 3, Xiaomi - Redmi 3, Xiaomi - Redmi Note Prime, Xiaomi - Mi Pad 2, Xiaomi - Redmi Note 3 (Mediatek), Xiaomi - Redmi Note 2, Xiaomi - Mi 4i, Xiaomi - Mi Note, Xiaomi - Redmi 2, Xiaomi - Mi 4 Lte, Xiaomi - Mi 4, Xiaomi - Mi 5 Pro, Xiaomi - Redmi 4X |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ürün Ağırlığı | 58 gr |
| Malzeme Cinsi | Plastik |
| Usb Çıkış Sayısı | 1 Çıkışlı |
| Çıkış Voltaj (V) | 5V |
| Çıkış Amper (Mah) | 3000 mAh |
| Giriş Voltaj (V) | 220 V |
| Otomatik Şarj Kesme | Yok |
| Şarj Kablo Tipi | Type-C Kablo + |
| Hızlı Şarj Desteği | Yok |
| Kablo Uzunluğu (Cm.) | 100 Cm |
| Şarj Süresi | 1 Saat Altı |
| Ürün Durumu | Org |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| MFI | Var |
| Watt Değeri(W) | 18W |
