-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Samsung |
| Uyumlu Modeller | Galaxy N8000 Note 10.1 Tab, Galaxy P7500 Tab 10.1, Galaxy P1000 Galaxy Tab |
| Stok Kodu | NT-17556 |
| Barkod | 8680065503948 |
| Uyumlu Modeller | Samsung - Galaxy P1000 Galaxy Tab, Samsung - Galaxy N8000 Note 10.1 Tab, Samsung - Galaxy P7500 Tab 10.1 |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ürün Ağırlığı | 70 gr |
| Malzeme Cinsi | Plastik |
| Usb Çıkış Sayısı | 1 Çıkışlı |
| Çıkış Voltaj (V) | 5V |
| Çıkış Amper (Mah) | 2000 mAh |
| Giriş Voltaj (V) | 220 V |
| Otomatik Şarj Kesme | Yok |
| Şarj Kablo Tipi | P1000 Kablo + |
| Hızlı Şarj Desteği | Yok |
| Kablo Uzunluğu (Cm.) | 100 Cm |
| Şarj Süresi | 1 Saat Altı |
| Ürün Durumu | Org |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| MFI | Yok |
| Watt Değeri(W) | 10W |
