-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | LDNIO |
| Uyumlu Modeller | Açıklamada Belirtilmiştir. |
| Stok Kodu | NT-102876 |
| Barkod | 6933138600030 |
| Uyumlu Modeller | |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ürün Ağırlığı | 0 gr |
| Malzeme Cinsi | Alüminyum |
| Usb Çıkış Sayısı | 4 Çıkışlı |
| Çıkış Voltaj (V) | 12V |
| Giriş Voltaj (V) | 12 V |
| Otomatik Şarj Kesme | Var |
| Hızlı Şarj Desteği | Var |
| Şarj Süresi | 1 Saat Altı |
| Ürün Durumu | Sıfır |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| MFI | Var |
| Watt Değeri(W) | 65W Gan PD |
| Giriş Ucu | USB + PD + 220V Priz |
