-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Helt |
| Uyumlu Modeller | Açıklamada Belirtilmiştir. |
| Stok Kodu | NT-78836 |
| Barkod | 8680065999000 |
| Uyumlu Modeller | |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ürün Ağırlığı | 0 gr |
| Malzeme Cinsi | Plastik |
| Usb Çıkış Sayısı | 2 Çıkışlı |
| Çıkış Voltaj (V) | 18V |
| Çıkış Amper (Mah) | 4100 mAh |
| Giriş Voltaj (V) | 24 V |
| Otomatik Şarj Kesme | Var |
| Hızlı Şarj Desteği | Var |
| Şarj Süresi | 1 Saat Altı |
| Ürün Durumu | Sıfır |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| MFI | Var |
| Watt Değeri(W) | 20W |
| Giriş Ucu | USB + Type-C |
