-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Apple |
| Uyumlu Modeller | MacBook Pro 15 inç |
| Stok Kodu | NT-90288 |
| Barkod | 885909611430 |
| Uyumlu Modeller | MacBook Pro 15 inç |
|---|---|
| Renk | |
| Ürün Ağırlığı | 0 gr |
| Malzeme Cinsi | Plastik |
| Usb Çıkış Sayısı | 1 Çıkışlı |
| Çıkış Voltaj (V) | 5V |
| Çıkış Amper (Mah) | 3400 mAh |
| Giriş Voltaj (V) | 240 V |
| Otomatik Şarj Kesme | Var |
| Şarj Kablo Tipi | Macbook |
| Hızlı Şarj Desteği | Var |
| Kablo Uzunluğu (Cm.) | 100 Cm |
| Şarj Süresi | 1 Saat Altı |
| Ürün Durumu | Org |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| MFI | Var |
| Watt Değeri(W) | 85W |
