-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Nettech |
| Uyumlu Modeller | Galaxy Tab A8 Wi-Fi SM-X200 32 GB 10.5 |
| Stok Kodu | NT-102604 |
| Barkod | 8680065768682 |
| Uyumlu Modeller | Samsung - Galaxy Tab A8 Wi-Fi SM-X200 32 GB 10.5 |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Ürün Ağırlığı | 0 gr |
| Ürün Kalınlık (Mm) | 0.2 mm |
| Koruma Alanı | Ön Koruma |
| Uv Koruma | Var |
| Parmak İzi | Göstermiyor |
| Ürün Durumu | Sıfır |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
