-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | G-Case |
| Uyumlu Modeller | Açıklamada Belirtilmiştir. |
| Stok Kodu | NT-20952 |
| Barkod | 6923115103203 |
| Uyumlu Modeller | |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ürün Ağırlığı | 75 gr |
| Malzeme Cinsi | Plastik |
| Stand Olarak Kullanım | 360 Stand |
| Usb Çıkış Sayısı | 1 Çıkışlı |
| Çıkış Voltaj (V) | 4V |
| Çıkış Amper (Mah) | 2400 mAh |
| Giriş Voltaj (V) | 220 V |
| Otomatik Şarj Kesme | Yok |
| Hızlı Şarj Desteği | Yok |
| Kullanım Tipi | Masaüstü |
| Pil Kapasitesi (Mah) | 2400 MAh |
| Şarj Süresi | 2 Saat Altı |
| Ürün Durumu | Sıfır |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| Giriş Amper (Mah) | 2400 MAh |
| Watt Değeri(W) | 15W |
