-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Xo Design |
| Uyumlu Modeller | Açıklamada Belirtilmiştir. |
| Stok Kodu | VR-17089 |
| Barkod | 6920680897353 |
| Uyumlu Modeller | |
|---|---|
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Ağırlığı | 15 gr |
| Malzeme Cinsi | Plastik |
| Medya Kontrol Tuşları | Var |
| Kulaklık Bağlantısı | Bluetooth |
| Kulaklık Tipi | Ense Tipi |
| Mikrofon Var Mı ? | Mikrofonlu |
| Gürültü Önleme | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Hayır |
| Ses Türü | Stereo |
| Kulaklık Sayısı | 2 |
| Pil Kapasitesi (Mah) | 250 mAh |
| Ses Çıkış Gücü | 80 dB |
| Şarj Süresi | 5 Saat - 7 Saat |
| Ürün Durumu | Sıfır |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| Çift Telefon Desteği | Yok |
| Aktif Gürültü Önleme | Var |
| Bluetooth Mesafesi | 10 m Atı |
