-
{{ item.product_name }} {{ item.quantity }} sil {{ item.total }} {{ currency }}
Toplam fiyat : {{cartTotal}} {{currency}}
| Marka | Teknonet |
| Uyumlu Modeller | Watch Series 7 45 mm |
| Stok Kodu | NT-111908 |
| Barkod | 8680065615474 |
| Uyumlu Modeller | Watch Series 7 45 mm |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ürün Ağırlığı | 0 gr |
| Çıkış Voltaj (V) | 12V |
| Pil Kapasitesi (Mah) | 250 mAh |
| Ürün Durumu | Sıfır |
| Garanti Durumu | İthaalatçı Garantili |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Ürün Menşei/Ülke | P.R.C |
| Batarya Teknolojisi | Lityum-Lion |
